Mladí Soc Dem slaví narozeniny!

17. července 2023

Přijďte na oslavu ve středu 19. července od 18.00 na Štvanici do Prahy.

msd-sjezd.jpg

Mladí sociální demokraté jsou tu totiž s námi už řadu let. Ale jak to všechno začalo? A co má 19. červenec společného s mládežnickým spolkem SOCDEM?

19. července 1990 bylo zaregistrováno občanské sdružení Mladí sociální demokraté a od toho dne počítáme svou existenci jako samostatný spolek.

Snažíme se ukazovat, že mladí lidé mají mít ve veřejném prostoru zastoupení, protože mají co říct. Komentujeme dění ve společnosti, připomínkujeme vládní návrhy, pořádáme happeningy a demonstrace na podporu sociálně demokratické politiky, ale také uklízíme naše města a rádi se potkáváme na piknicích, výletech do hor nebo návštěvách zajímavých výstav či festivalů. A když už jsme dospěli do Kristových let, tak si to pořádně užijeme.

Chcete se dozvědět o našem spolku víc? Rádi debatujete pod širým nebem u dobrého jídla a pití? Tak neváhejte a dorazte ve středu 19. července od 18 hod. na ostrov Štvanice (východní část ostrova), Praha 7.

Budeme společně u Vltavy labužírovat a povídat si o minulém i současném dění. Můžete se těšit na spoustu dobrého jídlo a pití, na dort i dárečky, ale též samozřejmě na milou a kamarádskou společnost!

Blogy