Pěkně po bolševicku paní Filipiová!!

9. února 2009

Tak se nám nová paní ministryně zdravotnictví pěkně předvedla! Rozhodla se zamezit frontám v krajských zdravotnických zařízeních. A to pěkně po bolševicku! Sezvala si všechny ty ředitele "nezávislých" zdravotních pojišťoven a oznámila jim svoji vůli: Budete pokutovat! A basta! Tak si to přeji Já a MOJE ODS!!!

Čím je přiměla k společnému halekání, že teď vyrazí zatnout tipec tomu socialistickému zdravotnictví v krajích, se asi nedozvíme. Ale možná jen pohrůžkou: dnes ředitel a zítra...?!? A tak teď nabádá k nezákonnosti, dokonce možná trestnímu konání. Každá pokuta., kterou pojišťovny uloží bude zpochybněna politickou zakázkou paní ministryně Filipiové a její rodné strany ODS.

Tak zásadní zneužití funkce ministra, a to již po několika dnech, nepamatuji od listopadu 1989! ODS si snad myslí, že už je zde jedinou vládnoucí stranou navěky, jako si to kdysi mysleli komunisté! Zloba a nenávist k občanům vlastní země nezná mezí. Přes porážku ideologie ODS pro zdravé a bohaté, chce tato strana a paní ministryně pokračovat v nezákonných a neústavních krocích.

Ono totiž poplatky jsou placeny. Zdravotnická zařízení ŘÁDNĚ poplatky vybírají. Jen je neplatí občané. Co tedy chtějí pokutovat? Takovou zlovůli nepamatuji od pádu komunistického režimu! Je potřeba se mít na pozoru před těmito totalitními praktikami paní ministryně Filipiové.

Ale možná ji křivdím. Možná se jen stala obětí svých neschopných spolupracovníků a zapšklých rádců na ministerstvu, které si tam ponechala po Julínkovi. A ti zneužili její upřimné víry ve vlastní stranu ODS a jejího vůdce Mirka Topolánka! V tom případě promiňte paní ministryně, nicméně na skutkové podstatě to nic nemění.

Blogy