Poslanec Ladislav Velebný v Poslanecké sněmovně přijal Sociálně demokratické ženy z Bruntálska

V Poslanecké sněmovně v pátek 11. prosince 2015 poslanec Ladislav Velebný přijal Sociálně demokratické ženy z Bruntálska. Ty pak jednaly i s náměstkyní ministra zdravotnictví Lenkou Teskou Arnoštovou.

Do hlavního města Prahy se na konci týdne vydaly Sociálně demokratické ženy z Bruntálska. Jako první zavítaly do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, kde je přijal poslanec Ladislav Velebný. Ženy si prohlédly část historických objektů, seznámily se s funkcí Poslanecké sněmovny a živě pozorovaly probíhající schůzi.

Delegaci sociálně-demokratických žen odpoledne čekalo neformální setkání a jednání s místopředsedkyní ČSSD a náměstkyní ministra zdravotnictví Lenkou Teskou Arnoštovou. Tématem například bylo zdravotnictví, sociální věci, zaměstnanost, školství a regionální vnitrostranické vzdělávání.

Během pátečního podvečerního programu ženy čekala procházka přes Karlův most až na Staroměstské náměstí, kde si užily příjemnou předvánoční atmosféru. Po celý den je během programu provázel asistent poslance Parlamentu ČR Ladislava Velebného Radek Vráblík. Více zde...

Blogy