Sociální demokraté si připomenuli výročí 17. listopadu

Zástupci České strany sociálně demokratické si připomenuli významný státní svátek – 17. listopad 1989. U pamětní desky na Národní třídě v Praze položili věnce a květiny a pro vzpomínku zapálili svíčky.

Šestadvacáté výročí od sametové revoluce v roce 1989 si připomenuli zástupci České strany sociálně demokratické v čele s předsedou Bohuslavem Sobotkou a dalšími významnými politiky z ČSSD. Mezi nimi byli například místopředsedové ČSSD Martin Starec a Jan Hamáček, místopředsedkyně Michaela Marksová a Lenka Teska Arnoštová, ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek anebo ministr pro lidská práva, rovné příležitosti a legislativu Jiří Dienstbier. Společné setkání proběhlo v úterý 17. listopadu 2015 po 10. hodině dopoledne. Na Národní třídě v Praze si tak všichni zavzpomínali na přelomové události položením věnců a květin a zapálením svíček.

Důležitou událostí pro předsedu Vlády ČR a ČSSD Bohuslava Sobotku bylo také odpolední setkání v Kramářově vile s dobrovolníky, zástupci organizací a církví, kteří pomáhají zvládat migrační krizi a podílejí se na pomoci uprchlíkům.

Blogy